Standard nyergesvontató
VOLVO FH 460

Fix ár plusz ÁFA-val
73 900 EUR
(88 680 EUR bruttó)
Állapot
Használt
Helyszín
Salzburg (Österreich) Ausztria
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460
more Images
VOLVO FH 460
VOLVO FH 460
VOLVO FH 460
VOLVO FH 460
VOLVO FH 460
VOLVO FH 460
VOLVO FH 460
VOLVO FH 460
VOLVO FH 460
VOLVO FH 460
VOLVO FH 460
VOLVO FH 460
VOLVO FH 460
VOLVO FH 460
VOLVO FH 460

Alapadatok

Megnevezés:
Standard nyergesvontató
Gyártó:
VOLVO
Modell:
FH 460
Állapot:
használt

Ár és helyszín

Fix ár plusz ÁFA-val
73 900 EUR
(88 680 EUR bruttó)
Eladó helye:
Samergasse 20, 5020 Salzburg (Österreich), Ausztria Ausztria
Hívás

Műszaki adatok

Futásteljesítmény:
300 217 km
Teljesítmény:
345 kW (469,07 LE)
Első forgalomba helyezés:
06/2024
Üzemanyagtípus:
dízel
Össztömeg:
18 000 kg
Tengelyelrendezés:
2 tengely
Hajtástípus:
automata
Kibocsátási osztály:
Euro 6
Felszereltség:
ABS, légkondicionálás, állófűtés, koromszűrő

Ajánlat részletei

Hirdetés azonosító:
A226-31-667
Referencia szám:
738867
Frissítés:
utoljára ekkor: 28.08.2026

Leírás

i-Save csomag, Euro 6, zajszegény, légrugózás hátul, differenciálzár,
I-Shift automata váltó, Globetrotter, ülés (légrugós/fix), napellenző,
központi zár, nappali menetfény, LED fényszórók, ködlámpák,
LED-es hátsó lámpák, elektromosan állítható tükrök, tetőspoiler,
sárvédő (oldalsó), oldalsó burkolat, klímaberendezés/automata üzemmód,
állófűtés, állóklíma (integrált), INFOHIGH infotainment rendszer
NAVI DAB+ és Bluetooth funkcióval, hűtőbox, elektromos ablakemelők,
alumínium üzemanyagtartály 610+365 liter, blokkolásgátló rendszer (ABS),
elektronikus fékrendszer, tárcsafék, Volvo motorfék, oldalirányú ütközéselkerülő rendszer,
adaptív tempomat (ACC), nyeregszerkezet.
Nedjzwzixepfx Ambjwk

A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.

Szállító

Regisztrált ekkor: 2003

19 Hirdetések online

Hívás

Ajánlatkérés elküldése

Földus 
Németország
Ausztria
Svájc
Amerikai Egyesült Államok
Egyesült Királyság
Franciaország
Belgium
Spanyolország
Mexikó
Olaszország
Hollandia
Lengyelország
Orosz Föderáció
Fehéroroszország (Belarusz Köztársaság)
Ukrajna
Észtország
Törökország
Új-Zéland
Írország
Cseh Köztársaság
Dánia
Finnország
Svédország
Norvégia
Luxemburg
Görögország
Litvánia
Lettország
Izland
Portugália
Brazília
Venezuela
Argentína
Magyarország
Szlovákia
Románia
Moldova
Szlovénia
Szerbia
Montenegró
Albánia
Horvátország
Bulgária
Észak-Macedónia
Bosznia-Hercegovina
Izrael
Egyiptom
Marokkó
India
Indonézia
Dél-Korea
Japán
Thaiföld
Malajzia
Vietnám
Kína, Népköztársaság
Tajvan
Irán
Banglades
A kérést nem sikerült elküldeni. Kérjük, próbálja meg később újra.

Telefon & Fax

+43 662 2... hirdetések
Ezek a hirdetések is felkelthetik az érdeklődését.
Apróhirdetés
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
more images
Hollandia Vuren
1 164 km
Standard-SZM
VOLVOFH 460
Ellenőrzött kereskedő
Hívás
Apróhirdetés
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
more images
Sagunto
1 794 km
Standard nyergesvontató
VOLVOFH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Ellenőrzött kereskedő
Hívás
Apróhirdetés
Nagy térfogatú nyergesvontató VOLVO FH 460,  EURO 6, VEB+, MEGA FULL AIR
Nagy térfogatú nyergesvontató VOLVO FH 460,  EURO 6, VEB+, MEGA FULL AIR
Nagy térfogatú nyergesvontató VOLVO FH 460,  EURO 6, VEB+, MEGA FULL AIR
Nagy térfogatú nyergesvontató VOLVO FH 460,  EURO 6, VEB+, MEGA FULL AIR
Nagy térfogatú nyergesvontató VOLVO FH 460,  EURO 6, VEB+, MEGA FULL AIR
Nagy térfogatú nyergesvontató VOLVO FH 460,  EURO 6, VEB+, MEGA FULL AIR
Nagy térfogatú nyergesvontató VOLVO FH 460,  EURO 6, VEB+, MEGA FULL AIR
Nagy térfogatú nyergesvontató VOLVO FH 460,  EURO 6, VEB+, MEGA FULL AIR
Nagy térfogatú nyergesvontató VOLVO FH 460,  EURO 6, VEB+, MEGA FULL AIR
Nagy térfogatú nyergesvontató VOLVO FH 460,  EURO 6, VEB+, MEGA FULL AIR
Nagy térfogatú nyergesvontató VOLVO FH 460,  EURO 6, VEB+, MEGA FULL AIR
Nagy térfogatú nyergesvontató VOLVO FH 460,  EURO 6, VEB+, MEGA FULL AIR
Nagy térfogatú nyergesvontató VOLVO FH 460,  EURO 6, VEB+, MEGA FULL AIR
Nagy térfogatú nyergesvontató VOLVO FH 460,  EURO 6, VEB+, MEGA FULL AIR
Nagy térfogatú nyergesvontató VOLVO FH 460,  EURO 6, VEB+, MEGA FULL AIR
Nagy térfogatú nyergesvontató VOLVO FH 460,  EURO 6, VEB+, MEGA FULL AIR
Nagy térfogatú nyergesvontató VOLVO FH 460,  EURO 6, VEB+, MEGA FULL AIR
Nagy térfogatú nyergesvontató VOLVO FH 460,  EURO 6, VEB+, MEGA FULL AIR
Nagy térfogatú nyergesvontató VOLVO FH 460,  EURO 6, VEB+, MEGA FULL AIR
Nagy térfogatú nyergesvontató VOLVO FH 460,  EURO 6, VEB+, MEGA FULL AIR
Nagy térfogatú nyergesvontató VOLVO FH 460,  EURO 6, VEB+, MEGA FULL AIR
Nagy térfogatú nyergesvontató VOLVO FH 460,  EURO 6, VEB+, MEGA FULL AIR
Nagy térfogatú nyergesvontató VOLVO FH 460,  EURO 6, VEB+, MEGA FULL AIR
Nagy térfogatú nyergesvontató VOLVO FH 460,  EURO 6, VEB+, MEGA FULL AIR
Nagy térfogatú nyergesvontató VOLVO FH 460,  EURO 6, VEB+, MEGA FULL AIR
more images
Hörsching
417 km
Nagy térfogatú nyergesvontató
VOLVOFH 460, EURO 6, VEB+, MEGA FULL AIR
Ellenőrzött kereskedő
Hívás
Apróhirdetés
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
more images
Vilnius
922 km
Standard nyergesvontató
VOLVOFH 460 Globetrotter XL i-Save
Ellenőrzött kereskedő
Hívás
Apróhirdetés
Standard-SZM VOLVO FH 460 6X2 GT Single Boogie
Standard-SZM VOLVO FH 460 6X2 GT Single Boogie
Standard-SZM VOLVO FH 460 6X2 GT Single Boogie
Standard-SZM VOLVO FH 460 6X2 GT Single Boogie
Standard-SZM VOLVO FH 460 6X2 GT Single Boogie
Standard-SZM VOLVO FH 460 6X2 GT Single Boogie
Standard-SZM VOLVO FH 460 6X2 GT Single Boogie
Standard-SZM VOLVO FH 460 6X2 GT Single Boogie
Standard-SZM VOLVO FH 460 6X2 GT Single Boogie
Standard-SZM VOLVO FH 460 6X2 GT Single Boogie
Standard-SZM VOLVO FH 460 6X2 GT Single Boogie
Standard-SZM VOLVO FH 460 6X2 GT Single Boogie
Standard-SZM VOLVO FH 460 6X2 GT Single Boogie
Standard-SZM VOLVO FH 460 6X2 GT Single Boogie
more images
Hollandia Vuren
1 164 km
Standard-SZM
VOLVOFH 460 6X2 GT Single Boogie
Ellenőrzött kereskedő
Hívás
Apróhirdetés
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
more images
Hollandia Vuren
1 164 km
Standard-SZM
VOLVOFH 460
Ellenőrzött kereskedő
Hívás
Apróhirdetés
Standard-SZM VOLVO FH 460 Euro 6
Standard-SZM VOLVO FH 460 Euro 6
Standard-SZM VOLVO FH 460 Euro 6
Standard-SZM VOLVO FH 460 Euro 6
Standard-SZM VOLVO FH 460 Euro 6
Standard-SZM VOLVO FH 460 Euro 6
Standard-SZM VOLVO FH 460 Euro 6
Standard-SZM VOLVO FH 460 Euro 6
Standard-SZM VOLVO FH 460 Euro 6
Standard-SZM VOLVO FH 460 Euro 6
Standard-SZM VOLVO FH 460 Euro 6
Standard-SZM VOLVO FH 460 Euro 6
Standard-SZM VOLVO FH 460 Euro 6
more images
Hollandia Vuren
1 164 km
Standard-SZM
VOLVOFH 460 Euro 6
Ellenőrzött kereskedő
Hívás
Apróhirdetés
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
Standard-SZM VOLVO FH 460
more images
Hollandia Vuren
1 164 km
Standard-SZM
VOLVOFH 460
Ellenőrzött kereskedő
Hívás
Apróhirdetés
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
more images
Rawa Mazowiecka
516 km
Standard nyergesvontató
VOLVOFH 460 XL i-Save I-ParkCool Retarder ADR
Ellenőrzött kereskedő
Hívás
Apróhirdetés
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
Standard nyergesvontató VOLVO FH 460 Globetrotter XL i-Save
more images
Sagunto
1 794 km
Standard nyergesvontató
VOLVOFH 460 Globetrotter XL i-Save
Ellenőrzött kereskedő
Hívás